KONST / Litografier / Färglitografier 7538112
*
nr 753 8112
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Färglitografier, 2 st. Åke Wickström (f. 1927), 52 / 375, motivets mått: 45x38
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 18:24:41
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke wickström
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:56
*
Åke Wickström
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
nr 753 8112
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Färglitografier, 2 st. Åke Wickström (f. 1927), 52 / 375, motivets mått: 45x38
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke wickström
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:56